- REKLAMA -

II Skierniewicki Tydzień Walki z Rakiem Piersi [ZDJĘCIA+FILM]

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

W środę (15.10), o godz. 12 spod kinoteatru Polonez wyruszył marsz młodzieży i amazonek. Przemarsz miał na celu promować zdrowy styl życia oraz profilaktykę zdrowotną wśród mieszkańców Skierniewic. Akcja została zorganizowana w ramach II Skierniewickiego Tygodnia Walki z Rakiem Piersi organizowanego przez Wojewódzki Szpital Zespolony w Skierniewicach, Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Skierniewicach oraz przez Skierniewickie Stowarzyszenie „AMAZONKA„.

Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na

Google News GOOGLE NEWS
- REKLAMA -

Więcej artykułów

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
- REKLAMA -

Najnowszy artykuł

- REKLAMA -