We wtorek (20.01) poznaliśmy nazwisko wiceprezydenta Skierniewic ds. inwestycji. Będzie nim Eugeniusz Góraj, były Burmistrz Rawy Mazowieckiej. Góraj to drugi po Jarosławie Chęcielewskim – zastępca prezydenta Skierniewic Krzysztofa Jażdżyka.
Nowy zastępca będzie odpowiedzialny za: realizację inwestycji, pozyskiwanie funduszy inwestycyjnych, administrację architektoniczno-budowlaną, lokalny transport zbiorowy, nadzorowanie spraw z zakresu ewidencji pojazdów i kierowców, ośrodki szkolenia kierowców, stacje diagnostyczne, instruktorów nauki jazdy i diagnostów.







no to może wreszcie będziemy mieć zalew tak ładny jak w Rawie
Rawa błyszczy, moze Goraj poradzi tez w Skierniewicach
może Skierniewice w końcu wyjdą z tego marazmu, do którego poprzednia władza doprowadzała przez 8 lat