Wojewódzki Szpital Zespolony w Skierniewicach uprzejmie informuje, iż od 16 stycznia drugi punkt pobrań funkcjonuje w pawilonie „G” WSZ Skierniewice przy ul. Rybickiego 1, pok. 40.
Punkt jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 07:10-10:00.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
W tym samym budynku znajdują się również: poradnie okulistyczna, dermatologiczna, onkologiczna oraz administracja szpitala.
Przeniesienie punktu pobrań jest odpowiedzią na wnioski mieszkańców Skierniewic, funkcjonuje on w miejsce zlikwidowanego, przy ul. Kopernika. Drugi podobny punkt działa przy ul. Wita Stwosza 1.





