- REKLAMA -
W niedzielę 30 sierpnia 2015 r. odbyła się 2 runda skierniewickich rajdów – Rajd Lata.
Odcinki były zlokalizowane w 3 miejscach: Sfamasz, Moto-Pasja (Betronika) i teren Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Zawodnicy pokonywali 2 krotnie każdy z odcinkow. Na stracie stawiło się 28 załóg większość z poza Skierniewic. Nasza załoga – Paweł Kubacki pilotowany przez Jakuba Kołakowskiego jadący Nissanem Micrą zajęli 2 miejsce w klasie 2 (do 1400 cm3) i 8 miejsce w klasyfikacji generalnej.





