W dniu 26.11.2015 reprezentacja klubu UKS NAWA Skierniewice złożona z zawodników z roczników 2002 i 2003 wzięła udział w trzeciej już edycji Wojewódzkiej Ligi Młodzików.
W zawodach wspaniale zaprezentowali się nasi żabkarze: Maciej Zarzycki zwyciężył w konkurencji 200m stylem klasycznym, zaś jego klubowy kolega Wojciech Styczyński, również w tej konkurencji zajął trzecie miejsce. Bezkonkurencyjna okazała się nasza sztafeta męska, która płynąc w składzie: Hubert Skowronek, Bartek Kaczor, Wojciech Styczyński i Bartek Stefanowski, zwyciężyła w konkurencji 4x50m stylem dowolnym.






