Dzisiejsza (8 czerwca) 40. Sesja Rady Powiatu Skierniewickiego należała do jednych z najważniejszych w roku. Jak co roku – w czerwcu – radni udzielają wotum zaufania oraz absolutorium Zarządowi Powiatu ze starostą na czele. Lecz początek sesji związany był z zaprzysiężeniem nowego radnego.
Został nim 33 letni Sebastian Pejski. Zastąpił on na stanowisku zmarłego na początku maja tego roku radnego Tadeusza Broniarka.
Jak sam mówi młody radny jest to dla niego wyróżnienie oraz czas wzmożonej pracy na rzecz społeczności całego powiatu skierniewickiego. Z racji wieku chce również w Radzie prezentować głos młodego pokolenia.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Po zaprzysiężeniu radny Pejski wziął udział w głosowaniach już jako pełnoprawny samorządowiec. Teraz czeka go jeszcze wybór komisji merytorycznych, w których zamierza pracować.




