- REKLAMA -
Tradycyjnie 1 listopada Towarzystwo Przyjaciół Skierniewic organizuje kwestę na rzecz ratowania zabytkowych nagrobków. W tym roku kwestować będzie 36 osób, wśród nich posłowie, samorządowcy, ludzie kultury, sportu, przedstawiciele stowarzyszeń.
Kwestujących będzie można spotkać na cmentarzach św. Józefa i cmentarzu miejskim w godz. 9-17 oraz na cmentarzu św. Stanisława od 9 do 12. Serdecznie zachęcamy do wrzucenia datków do niebieskich puszek.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Serdecznie zachęcamy do wrzucenia symbolicznej złotówki do niebieskiej puszki.






