- REKLAMA -

Skierniewice: Wigilia u strażaków [FOTO]

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

W czwartek (12.12.) w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Skierniewicach odbyła się Wigilia KMPSP Skierniewice 12.12.2013. Życzenia Świąteczno-Noworoczne składali Komendant Miejski st. bryg. mgr inż. Dariusz Rosiński, wiceprezydent Piotr Łyżeń oraz proboszcz parafii p.w. św. Jakuba Apostoła Jan Pietrzak.

Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na

Google News GOOGLE NEWS
- REKLAMA -

Więcej artykułów

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
- REKLAMA -

Najnowszy artykuł

- REKLAMA -