Do 22 czerwca można składać pomysły i zadania do kolejnej edycji Skierniewickiego Budżetu Obywatelskiego. To już po raz czwarty skierniewiczanie będą współuczestniczyć w kształtowaniu budżetu w ramach projektów obywatelskich.
Jeżeli wiesz jak zagospodarować pobliski plac, a może chcesz nowy plac zabaw, czy parking? Jeśli tak to złóż wniosek i weź aktywny udział w tegorocznej edycji Skierniewickiego Budżetu Obywatelskiego. Na Twoje pomysły i zadania czekamy do 22 czerwca.
Wypełnione wnioski w formie papierowej złożyć trzeba w Wydziale Rozwoju Gospodarczego i Spraw Społecznych skierniewickiego ratusza przy ul. Senatorskiej 12. W załącznikach (dostępne są na stronie internetowej www.skierniewice.eu.) do pobrania znajdziesz wszystkie niezbędne dokumenty i informacje jak przygotować i złożyć poprawny wniosek.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Podobnie jak miało to miejsce w roku ubiegłym do podziału dla mieszkańców przeznaczono kwotę 1,5 mln zł. Przypomnijmy, że już 55 projektów do tej pory skierniewiczanie poddali pod głosowanie. Łącznie w trzech dotychczasowych edycjach wzięło udział ponad 4 tys mieszkańców miasta. Efekty Budżetu Obywatelskiego widać gołym okiem, to nowe siłownie plenerowe, modernizacje placów zabaw, szkolenia i warsztaty – słowem wszystko to, co na co dzień służy mieszkańcom.
Tegoroczne głosowanie zostało zaplanowane na czas między 27 sierpnia a 7 września. Wyniki głosowania poznamy 13 września.





