- REKLAMA -

Skierniewice: Waldemar Malicki wystąpił z uczniami Szkoły Muzycznej [FOTO]

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

W minioną niedziele, 6 kwietnia gościem Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. F. Chopina oraz Samorządowej Szkoły Muzycznej II st. w Skierniewicach, był Waldemar Malicki- absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku, jeden z najbardziej wszechstronnych polskich pianistów. Jest on autorem ponad 40 płyt, a także laureatem licznych prestiżowych nagród w tym nagród TV „Fryderyka”, „Wiktora” i „Telekamery”.

Wspólnie z Waldemarem Malickim zagrali:
Zofia Falandysz – flet
Karolina Szczechowicz – wiolonczela
Ewa Bełc – saksofon
Mateusz Łazęcki – klarnet
Julia Szymańska – skrzypce
Jakub Borkowski – trąbka
Trio wiolonczelowe w składzie: Szymańska Dominika, Kamila Strawiak, Antoni Wojciechowski
Izabela Supera – flet
Maja Piwek – skrzypce
Hubert Gruchała – saksofon
Kinga Machaj – ksylofon
Zespół dęty w składzie: Robert Dominiak – trąbka, Michał Białek – trąbka, Marta Stasiak – waltornia, Hubert Gruchała – saksofon barytonowy, Paweł Kowara – perkusja

Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na

Google News GOOGLE NEWS
- REKLAMA -

Więcej artykułów

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
- REKLAMA -

Najnowszy artykuł

- REKLAMA -