- REKLAMA -

Drugi dzień VI „eFeF Urodziny Mistrza. Inspiracje…” [ZDJĘCIA]

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Drugiego dnia tegorocznego eFeF odbyło się ogłoszenie wyników konkursu fotograficznego „Słodkie życie”. Jury w składzie: Michał Gałęzowski, Marlena Wojnicz i Magdalena Wójcicka brało pod uwagę poprawność merytoryczną, technikę wykonanej pracy, oryginalność, pomysłowość, estetykę. Pierwsze miejsce i nagrodę w wysokości 500 PLN zdobył Mikołaj Sumiński ze Skierniewic za „Chwilę”. Drugie miejsce i 300 PLN należało do Ady Gruszka z Wrocławia za „Słodką chwilę”, a trzecie miejsce i 200 PLN za „Nieuchwytne I” zdobyła Żaneta Rzepa (Skawinki, Lanckorona).

Można było także obejrzeć filmy zakwalifikowane do tegorocznego konkursu o małego Ef-a „bardzo krótki metraż”.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

O godz. 20 odbył się koncert Natalii Sikory – zwyciężczyni II Edycji “The Voice of Poland”, a o 22 rozpoczęła się projekcja filmu Federico Felliniego „La dolce vita”.

Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na

Google News GOOGLE NEWS
- REKLAMA -

Więcej artykułów

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
- REKLAMA -

Najnowszy artykuł

- REKLAMA -