Drugiego dnia tegorocznego eFeF odbyło się ogłoszenie wyników konkursu fotograficznego "Słodkie życie". Jury w składzie: Michał Gałęzowski, Marlena Wojnicz i Magdalena Wójcicka brało pod uwagę...
Dobiegł końca konkurs fotograficzny "Wyślij pocztówkę ze Skierniewic" organizowany przez Urząd Miasta Skierniewice wraz Klubem Fotografii Cyfrowej działającym przy Młodzieżowym Centrum Kultury w Skierniewicach....