Zamknij

Unia Skierniewice rozpoczęła rundę wiosenną III ligi od niespodziewanej porażki z Olimpią Zambrów

09:30, 05.03.2023 Info Skierniewice PL Aktualizacja: 09:41, 05.03.2023
Skomentuj Fot. UNIA Skierniewice Fot. UNIA Skierniewice

Trzecioligowa Unia Skierniewice odniosła nieoczekiwaną porażkę na "swoim terenie" z Olimpią Zambrów w rundzie wiosennej. Mecz zakończył się wynikiem 0:1 (0:0), co stanowi dla drużyny trenera Dawida Kroczka początek rundy poniżej oczekiwań.

Gospodarze mieli szansę na objęcie prowadzenia już na początku meczu, jednakże trzy sytuacje bramkowe zmarnowali Kamil Sabiłło i Paweł Czarnecki. Po tej fazie meczu gra się wyrównała, a to goście zdobyli zwycięskiego gola w 75. minucie. Kapitan drużyny z Zambrów, Kamil Zalewski, wykorzystał błąd obrońców i pokonał bramkarza Unii w sytuacji sam na sam.

W ostatnich minutach meczu Unia miała szansę na wyrównanie, jednak piłkę z linii bramkowej wybił obrońca Olimpii. Przegraną na "własnym boisku" muszą teraz odrobić w kolejnym meczu przeciwko Concordii Elbląg, który odbędzie się już w przyszłą sobotę.

Unia Skierniewice ma ambicje na awans do II ligi, dlatego każde kolejne spotkanie będzie dla nich kluczowe.