Zamknij
12:38, 02.06.2021
W ostatni weekend maja skierniewiccy "Goryle" walczyli w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Tarnowie Podgórnym organizowanych przez jednego z prekursorów Brazylijskiego Jiu Jitsu w Polsce - Karola Matuszczaka.
13:55, 31.05.2021
10 złotych, 9 srebrnych i 4 brązowe medali padły łupem Skierniewickich Tygrysów podczas Otwartych mistrzostw AZS AWF Warszawa.
14:52, 10.05.2021
W weekend 8-9 maja w Markach odbywał się turnieju SAME JUDO CUP. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się podopieczni Krzysztofa Ciszewskiego, Andrzeja Umanskiego i Pawła Mroza którzy z dwóch dni rywalizacji wrócili z dziewięcioma medalami.
14:15, 21.09.2017
Oktawia Ciesielska tuż za podium w Józefowie
13:18, 09.03.2015
Wiktor Mrówczyński i Damian Lesiak sięgnęli po brązowe krążki podczas Pucharu Polski Seniorów i Seniorek, który został rozegrany w miniona sobotę, 7 marca w Luboniu koło Poznania.
10:12, 18.11.2014
Pięć medali - dwa złote i trzy srebrne zdobyli zawodnicy Academia Gorila Skierniewice podczas 22. zawodów z cyklu Shido Ligi w Brzezinach. Walki prowadzone były w formułach Thai Boxing, Grappling i MMA. W zawodach wzięły udział największe kluby sportów walki z województwa łódzkiego.
14:49, 12.11.2014
Andrzej Umański trener MMKS Wojownika Skierniewice wywalczył drugie miejsce w Mistrzostwach Wojska Polskiego w Judo, które odbyły się w Gdyni.
10:24, 18.03.2014
Pięć złotych oraz po siedem srebrnych i brązowych medali wywalczyli najmłodsi zawodnicy ze skierniewickiego klubu MMKS Wojownik, podczas Mistrzostw Województwa Łódzkiego Dzieci i Młodzików, które odbyły się w ostatnią niedzielę, 16 marca w Łodzi.
15:02, 03.03.2014
Pierwsze miejsce podczas zawodów ALMMA 55 (Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych) zdobył Norbert Blesiński, zawodnik Skierniewickiego Klubu Karate Kyokushin. Świetny występ zanotował również Arkadiusz Kolus, który otarł się o podium ostatecznie kończąc rywalizację na IV miejscu.