RAGE 2015. 4 lipca super samochody w Skierniewicach

1
350

Żeby podziwiać super samochody na żywo nie trzeba jeździć do Dubaju. Wystarczy wiedzieć, kiedy rozpoczyna się 8 edycja Rage’a.

Rage to kilkudniowe wydarzenie motoryzacyjno-lifestylowe organizowane w Polsce raz do roku. Uczestnikami są członkowie klubu Elite Circle, właściciele luksusowych samochodów i pasjonaci motoryzacji. W tym roku Rage rozpocznie się 1 lipca na Rynku w Niepołomicach, a zakończy pod sopockim Hotelem Mera Spa cztery dni później. Super samochody w liczbie 30 sztuk będzie można zobaczyć m.in. na chcekpointach w Starachowicach, Ostrowcu Świętokrzyskim, Rawie Mazowieckiej, Skierniewicach i Warszawie. Uczestnicy podczas czterech dni zmagań, napotkają na trasie wiele nietypowych zadań i odwiedzą przepiękne zakątki Polski.

– Przygoda to dobre słowo określające Rage’a, bo zawiera zarówno dobry czas spędzony z ciekawymi ludźmi, jak i nieoczekiwane wyzwania – mówi Robert Rasiński, pomysłodawca wydarzenia. – Uczestnicy Rage, to w większości mężczyźni, którzy w codziennym życiu mierzą się z wyzwaniami świata biznesu, ale w trakcie eventu rozwiązują zagadki nie do rozwiązania, testują auta na torach, uczą się jeździć pojazdami wagi ciężkiej czy prowadzą maszyny latające. Każdego roku wymyślamy nowe zaskakujące zadania – dodaje Rasiński. – Uczestnicy Rage otoczeni pięknymi kobietami oraz publicznością zgromadzoną w miastach, w których zorganizowane są zadania, są w centrum wydarzeń. To jest ich sposób na relaks i to przyciąga ich do naszego wydarzenia.

Na Rage nie ma miejsca na zachowania, które mogłyby wiązać się z łamaniem przepisów prawa o ruchu drogowym – nie jest mierzony czas przejazdu, a zadania nie mają limitu czasowego na ich wykonanie. Głównym elementem rywalizacji załóg, jest odnajdywanie punktów kontrolnych na trasie. W każdym punkcie czekają zróżnicowane zadania, których wykonanie jest oceniane i punktowane przez klubowe Jury. Część z nich, na pierwszy rzut oka, wygląda a wykonalnie, jednak duch rywalizacji pokazuje, że niemożliwe staje się możliwe. Tam, gdzie jest to możliwe i bezpieczne, zadania rozgrywane są w przestrzeni publicznej i stanowią atrakcję dla mieszkańców miejscowości, w których są zorganizowane.

Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia Rage 2015 jest firma Elite Circle Group Sp. z o.o.

Miasta Partnerskie Rage 2015:

  • Niepołomice

– checkpoint „Rynek Miejski – 1 Lipca”
– checkpoint „Zamek królewski – 2 Lipca”

  • Starachowice

– checkpoint „Hotel Europa – 2 Lipca”
– checkpoint „Rynek Miejski – 3 Lipca”

  • Rawa Mazowiecka

– checkpoint „ Aquarium Centrum Fit – 3 Lipca”

  • Skierniewice

– checkpoint „Rynek Miejski – 4 Lipca”

.

O RAGE:

Rage to cykliczna impreza motoryzacyjno-lifestylowa, która łączy turystykę samochodową, rywalizację, ekskluzywny styl życia z zabawą i przygodą. Uczestnikami są członkowie klubu Elite Circle.

Ideą Rage jest przygoda, zaskoczenie i realizacja zadań pozornie niemożliwych do wykonania. Załogi (kierowcy i piloci) jadący własnymi samochodami, przemierzają trasę według obranego przez siebie scenariusza, opierając się na ogólnych wytycznych organizatora.Większość punktów kontrolnych podczas Rage znajduje się w miejscach dostępnych dla publiczności, dzięki czemu stanowią unikalną atrakcję dla mieszkańców miast, w których są zorganizowane.

O ELITE CIRCLE:

Klub Elite Circle zrzesza osoby o wysokim statusie społecznym, miłośników motoryzacji, właścicieli wspaniałych luksusowych aut. Członkowie klubu mogą oczekiwać najwyższych standardów i niecodziennych doznań. Tylko dla klubowiczów firma Elite Circle Group Sp. z o.o, w ramach której działa klub EC, organizuje rokrocznie wydarzenia specjalne w tym także Rage.

- Reklama -

1
Dodaj komentarz

avatar
0 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Followers
 
Najbardziej zareagowany komentarz
Najciekawszy wątek z komentarzem
0 Autorzy komentarzy
Autorzy ostatnich komentarzy
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o