Moc ciepłych słów pod adresem samorządu, wzajemne życzenia i upominki – w czwartek w kinoteatrze Polonez odbyła się uroczysta gala z okazji 25-lecia samorządu.
Podczas...
Platforma Obywatelska przedstawiła swoich kandydatów w nadchodzących wyborach do Sejmiku Województwa Łódzkiego.
We wtorek (07.10) na skierniewickim Rynku odbyła się konferencja prasowa, prowadzona przez Dorotę Rutkowską, podczas...