Moc ciepłych słów pod adresem samorządu, wzajemne życzenia i upominki – w czwartek w kinoteatrze Polonez odbyła się uroczysta gala z okazji 25-lecia samorządu.
Podczas uroczystości prezydent Krzysztof Jażdżyk wręczył podziękowania i gratulacje obecnym i byłym radnym wszystkich kadencji minionego 25 – lecia, prezydentom, przewodniczącym rady i mieszkańcom uhonorowanym tytułem Zasłużony dla Miasta Skierniewice. Na deser dla gości zagrał zespół Smooth One złożony z uczniów Samorządowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Skierniewicach. Uroczystość zakończył wielki jubileuszowy tort oraz słodki poczęstunek.







