Dobiegł końca konkurs fotograficzny „Wyślij pocztówkę ze Skierniewic” organizowany przez Urząd Miasta Skierniewice wraz Klubem Fotografii Cyfrowej działającym przy Młodzieżowym Centrum Kultury w Skierniewicach. Uczestnicy przez kilka miesięcy mieli możliwość, aby fotografować i przesyłać zdjęcia przedstawiające miejsca zlokalizowane na terenie Skierniewic.
Łącznie na konkurs wpłynęło 45 zdjęć szesnastu autorów. W jury znaleźli się: Jakub Bogulewski – instruktor Klubu Fotografii Cyfrowej przy MCK – przewodniczący jury, Dominika Dawidowicz – redaktor Radia RSC, Agata Ignaczak – plastyk MCK, Joanna Młynarczyk – dziennikarz tygodnika „Głos Skierniewic” oraz Marta Gaś – przedstawiciel Wydziału Kultury, Sportu i Promocji UM.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
I miejsce – Mikołaj Sumiński
II miejsce – Adam Hanuszkiewicz
III miejsce – Sylwester Cichal
Wyróżnienia:
Jerzy Episztain
Mikołaj Sumiński
Anna Siejka




