W poniedziałek, 1 czerwca dzieci przebywające w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. St. Rybickiego odwiedził prezydent Skierniewic, a także wolontariusze z Hospicjum im. Anny Olszewskiej.
Rano do szpitala...
Już w najbliższy piątek, 17 kwietnia w sali SGGW przy ul. Sobieskiego 10 odbędzie się otwarte spotkanie z Prezydentem Miasta Skierniewice – Krzysztofem Jażdżykiem.
Podczas...