Już w najbliższy piątek, 17 kwietnia w sali SGGW przy ul. Sobieskiego 10 odbędzie się otwarte spotkanie z Prezydentem Miasta Skierniewice – Krzysztofem Jażdżykiem.
Podczas spotkania poruszone zostaną tematy inwestycyjne, dotyczące budowy i oświetlenia dróg, a także budowy sieci gazowej i wodno-kanalizacyjnej. Chcielibyśmy również porozmawiać na wszystkie interesujące Państwa tematy, które dotyczą okolicy Waszego zamieszkania!
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Początek o godz. 19:00!





