Wypadek na przejeździe kolejowym w Miedniewicach. Pociąg towarowy uderzył w auto [ZDJĘCIA]

4

- REKRAMA -

Zobacz galerię [14]
Zobacz galerię [14]

Do kolejnego wypadku doszło (01.02) w nocy na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Miedniewicach. Około godziny 23-ej samochód osobowy marki Seat wjechał pod pociąg towarowy. Został zepchnięty i stoczył się z wysokiego nasypu. Prawdopodobnie dachował. Jedna osoba została ranna.

 

Początkowo strażacy otrzymali informację, że samochodem podróżowały dwie osoby. Na miejscu okazało się, że w pojeździe jest jedna kobieta.

– Ewakuowaliśmy jedną osobę i przekazaliśmy ją zespołowi ratownictwa medycznego – informuje kapitan Mariusz Noguszewski JRG Skierniewice. – Przeszukujemy jeszcze teren, żeby wyeliminować prawdopodobieństwo, że ktoś jeszcze ucierpiał w tym wypadku. Najprawdopodobniej samochód po uderzeniu stoczył się ze skarpy. Prawdopodobnie dachował bo widać uszkodzenia dachu. Teren też bardzo ciężki do prowadzenia działań – dodaje

To kolejny już wypadek na tym przejeździe. Pod koniec sierpnia dokładnie w tym samym miejscu pod pociąg wjechał bus wiozący pracowników budowlanych. Pięć osób odniosło wtedy obrażenia.

- Reklama -

Poprzedni artykułWypadek w Mokrej Prawej – nie żyje 33-letni motocyklista
Następny artykułStudniówka 2019 w LO im. B. Prusa [ZDJĘCIA+FILM]
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mlody

Dlaczego ten przejazd nie jest oświetlony ? Czas pomyśleć

Miejscowy

Dlaczego do tej pory w 2019 na E 70 w Mokrej Prawej nie ma przerywanej linii , pobocza i kanalizacji deszczowej na całej długości około 3 km ,przez co jest wiele wypadków śmiertelnych przemilczanych i wyciszanych. Poprzedni wójt gminy miał nazwisko stolicy kraju Federacji Rosyjskiej dlatego nic dziwnego że nic nie robił w tym zakresie ale teraz , przy drodze krajowej , przecież najważniejszej na terenie gminy żeby nic nie robić ?

Ewa

[*]

Jarek

-ej, Szanowna Redakcjo, jak się pisze liczebniki??? O godz. 23. Bez -ej…