Ponad 500 osób bawiło się na Balu Noworocznym, który odbył się na hali OSiR w Skierniewicach. Impreza organizowana jest corocznie przez Prezydenta Miasta i Radę Miasta Skierniewice. W tym roku na skierniewickie Hospicjum im. Anny Olszewskiej przekazano kwotę 20.000 PLN. W balu wzięli udział politycy, biznesmeni, osoby zasłużone dla miasta oraz mieszkańcy Skierniewic.






