Prawie 500 osób bawiło się na skierniewickim Balu Noworocznym, organizowanym corocznie przez Prezydenta Miasta i Radę Miasta Skierniewice. W balu wzięli udział politycy, biznesmeni, osoby zasłużone...
Już w najbliższy piątek, 17 kwietnia w sali SGGW przy ul. Sobieskiego 10 odbędzie się otwarte spotkanie z Prezydentem Miasta Skierniewice – Krzysztofem Jażdżykiem.
Podczas...
Ponad 500 osób bawiło się na Balu Noworocznym, który odbył się na hali OSiR w Skierniewicach. Impreza organizowana jest corocznie przez Prezydenta Miasta i Radę...