Nadleśnictwo Skierniewice odwołało wczoraj, 26 sierpnia, zakaz wstępu do lasów. Zakaz ogłoszono w ubiegłym tygodniu z powodu długotrwałej suszy, która powodowała rosnące zagrożenie pożarowe.
– W związku ze spadkiem zagrożenia pożarowego odwołuję zakaz wstępu do lasów stanowiących własność Skarbu Państwa na terenie działania Nadleśnictwa Skierniewice – informuje nadleśniczy Lesław Mateja.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Przypominamy, że zakaz obowiązywał od piątku 21 sierpnia (więcej na ten temat).






