Pokaz sztucznych ogni, konkursy z nagrodami czy słodkie upominki to atrakcje jakie czekają na pierwszych w tym roku łyżwiarzy w Skierniewicach już w najbliższy piątek.
Wymienione atrakcje urozmaicą w piątek, 5 grudnia o godzinie 17.00 oficjalne otwarcie Białego Orlika przy ul. Szarych Szeregów 6 (pomiędzy Gimnazjum Nr 1 a Orlikiem Nr 1). Tego dnia na wszystkich łyżwiarzy czekać będą również odblaskowe kamizelki. Podobnie jak w latach ubiegłych skierniewiczanie będą mogli skorzystać z wypożyczalni łyżew z nowym i profesjonalnym sprzętem.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Wstęp na obiekt jest bezpłatny.




