Zamknij

MMKS ,,WOJOWNIK” Skierniewice wygrywa w punktacji medalowej na XV Otwartych Mistrzostwach Kutna Młodzików i Dzieci

18:01, 15.05.2023 Info Skierniewice PL Aktualizacja: 18:03, 15.05.2023
Skomentuj fot. MMKS ,,WOJOWNIK” Skierniewice fot. MMKS ,,WOJOWNIK” Skierniewice

Pełna dominacja Wojowniczek i Wojowników w Kutnie - MMKS ,,WOJOWNIK” Skierniewice zdobywa łącznie najwięcej medali na XV Otwartych Mistrzostwach Kutna Młodzików i Dzieci.

W sobotę 13 maja 27 zawodników i zawodniczek MMKS ,,WOJOWNIK” Skierniewice wzięło udział w XV Otwartych Mistrzostwach Kutna Młodzików i Dzieci. Skierniewicki klub wygrał łącznie punktację medalową wszystkich 24 klubów, zdobywając 9 pierwszych miejsc, 2 drugie miejsca, 2 trzecie miejsca.

W grupie U15 brało udział 7 zawodników i zawodniczek Wojownika. W tej grupie złote medale zdobyli Alicja Dyba, Zuzanna Kozłowska, Dominika Gutowska oraz Maciej Łukasik. Ivan Piatakov, Maksymilian Głowacki oraz Tomasz Potaczek uplasowali się tuż za podium, zajmując odpowiednio 5 i 7. miejsce.

W grupie wiekowej U13 również wystartowało 7 zawodników i zawodniczek Wojownika. Najlepiej w tej grupie zaprezentowała się Zuzanna Gródecka, która zdobyła złoty medal. Na drugim miejscu stanęła Aleksandra Miłosz, a poza podium znaleźli się: Wiktor Kaźmierczak, Nikola Malesa, Remigiusz Krawczyk, Wojciech Skoneczny oraz Kaja Kaźmierczak.

W najmłodszej grupie wiekowej U11, 13 osobowa reprezentacja Wojowników i Wojowniczek pokazała swoją wolę walki oraz serce Wojownika. Spośród tej grupy złote medale zdobyły Nadia Trzaskowska, Nikola Chudzińska, Karolina Lentner oraz Eliza Potaczek. W walkach finałowych Marek Sławiński i Piotr Potocki zdobyli srebrne medale, a na trzecim miejscu uplasowała się Nadia Soroka.

Michał Gołębiewski, jeden z trenerów MMKS ,,WOJOWNIK” Skierniewice, podkreślił zaangażowanie i wolę walki, jaką prezentują jego podopieczni. To właśnie dzięki temu ich klub odniósł tak wiele sukcesów na Otwartych Mistrzostwach Kutna Młodzików i Dzieci.