Zamknij
REKLAMA

Sześć medali Wojowników w Sochaczewie

08.43, 09.10.2021 Info Skierniewice PL Aktualizacja: 08.45, 09.10.2021
Skomentuj fot. UM Skierniewice
REKLAMA

Kolejne dobre wiadomości napływają od skierniewickich Wojowników. Podczas rozegranych w Sochaczewie zawodów Orkan Judo Cup 7 i Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, silna grupa skierniewiczan sięgnęła sześć krążków (złoty, srebrny i cztery brązowe).  

 

To był weekend pełen wrażeń dla młodych sportowców trenujących pod banderą klubu MMKS Wojownik Skierniewice. Podopieczni trenerów Michała Gołębiewskiego, Andrzeja Owczarka i Jerzego Gołębiewskiego, 2 października reprezentowali klub i miasto na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Regionu II oraz Turnieju Orkan Judo Cup 7 w kategorii U-12 i U-14. 

 

Najlepszy start podczas zawodów Orkan Judo Cup 7 zanotowała Alicja Dyba, pierwsza w kategorii wagowej + 52 kg, dla rocznika U-12. Ze srebrnym medalem do domu wrócił Edmund Gorczyca walczący w wadze do 39 kg rocznika  U-14. Na najniższym stopniu na podium uplasowali się za to: Patryk Trzaskowski (waga do 36 kg, U-14), Dominika Gutkowska (waga +52 kg, U-12) oraz Szymon Tuka (waga do 60 kg, U-12). Wysokie miejsca w swoich kategoriach zajmowali: Oliwia Dworczyńska (4. miejsce), Maja Nowicka (4. miejsce), Aleksandra Miłosz (5. miejsce), Lidia Gorczyca (5. miejsce), Zuzanna Kozłowska (5. miejsce) i  Olaf Zuchora (5. miejsce). Pozostała grupa Wojowników zajmowała miejsca w pierwszej dziesiątce. 

 

Podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Regionu II, o krok od medalu była Martyna Kochanowska. Ostatecznie zawodniczka walcząca w wadze do 48 kg, zajęła wysoką czwartą lokatę. Pozostali reprezentanci zajmowali odległe miejsca: Bartosz Szturomski i Marek Iwańczyk zajęli dwunaste miejsce, a Mieszko Płotkowiak został sklasyfikowany na miejscu szesnastym. - Wszyscy Wojownicy i Wojowniczki zasługują na pochwałę, pokazali duże zaangażowanie i wolę walki. Cieszy fakt nie tylko zdobytych medali, ale również punktowanych miejsc zajmowanych w klasyfikacji – komentują trenerzy Wojownika. 

 

źródło: UM Skierniewice

 

(Info Skierniewice PL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%