Zamknij

Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Młodzików

12:33, 12.03.2015 | INFO Skierniewice PL
Skomentuj
REKLAMA

W miniony wtorek (10.03.2015) na skierniewickiej pływalni odbyły się zawody pływackie w ramach pierwszej rundy Wojewódzkich Mistrzostw Ligi Młodzików. Do Skierniewic zjechali najlepsi pływacy z województwa łódzkiego z roczników 2002 i 2003 w liczbie 163 zawodników reprezentujących 19 klubów.

Gospodarze zawodów - Uczniowski Klub Sportowy "NAWA Skierniewice" wystawił do zawodów trzynastu zawodników, którzy dzielnie walczyli o miano najlepszych w województwie.

Indywidualnie złoty medal dla Skierniewic wywalczył Wojciech Styczyński, który nie dał sobie odebrać zwycięstwa w konkurencji 50m stylem klasycznym. W tej samej konkurencji na trzecim stopniu podium stanął drugi nasz reprezentant Maciej Zarzycki. Maciek wywalczył również drugi medal i również brązowy w konkurencji 200m stylem zmiennym. O przysłowiowy paznokieć od medalu była Zuzanna Orłowska, która w swoich dwóch startach dopływała do mety na czwartych pozycjach oraz Bartek Stefanowski w konkurencji 50m stylem motylkowym.

Wspaniały pokaz siły skierniewickiego pływania dała nasza męska sztafeta, która w konkurencji 4x50m stylem zmiennym zwyciężyła z bardzo dobrym rezultatem 2:19,11. Sztafeta płynęła w składzie: Jan Michalak, Wojtek Styczyński, Bartłomiej Kaczor i Bartosz Stefanowski. W punktacji zespołowej po pierwszej rudzie UKS NAWA Skierniewice zajmuje trzecie miejsce, wszystkim naszym zawodnikom gratulujemy i czekamy na drugą rundę zawodów.

Zdjęcia udostępnione przez UKS NAWA.

(INFO Skierniewice PL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%