Zamknij

Złoto i wyjątkowe przesłanie Alicji Ulickiej na Florydzie

13:51, 25.10.2021 | Info Skierniewice PL
Skomentuj Fot. UM Skierniewice / Alicji Ulickiej
REKLAMA

Alicja Ulicka podbija USA. Zawodniczka UKS Nawa, przebywająca obecnie na stypendium sportowym wywalczyła pierwsze i czwarte miejsce podczas zawodów na Florydzie. Skierniewiczanka włączyła się również w akcję wspierania kobiet walczących z rakiem piersi.

 

Przypomnijmy, że Alicja Ulicka to jedna z najbardziej utytułowanych sportowców Skierniewic. Pływaczka od lat nie schodzi z czołówki plebiscytu na sportowca roku. W 2020 roku uplasowała się na czwartym miejscu. W poprzednich była pierwsza (w 2019) i druga (w 2018). Teraz skierniewiczanka osiąga sukcesy sportowe w Stanach Zjednoczonych.

 

Podczas startów w kolejnej edycji z cyklu zawodów Coastal Collegiate Sports Association, Ulicka wywalczyła złoty medal w konkurencji 200 m stylem grzbietowym oraz czwarte na dystansie 100 m stylem grzbietowym. Wychowanka UKS Nawa nie zapomniała przy tym okazać wsparcie wszystkim kobietom walczącym z rakiem piersi. Na koszulce pojawiła się różowa wstążka i wyraźny przekaz, którym udowodniła, że sport może być niesamowitym narzędziem w profilaktyce, również i raka piersi. 

 

źródło: UM Skierniewice

(Info Skierniewice PL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%