Zamknij
REKLAMA
11:24, 02.01.2023
LOT Cabin Crew rekrutuje młodszy personel pokładowy dla Polskich Linii Lotniczych LOT. Kandydaci na stewardessy i stewardów mają szansę sprawdzić się podczas dni rekrutacyjnych, odbywających się raz w tygodniu w styczniu 2023 r. „Szukamy osób entuzjastycznych, energicznych, otwartych na świat i inne kultury, kochających podróże i pracę z ludźmi” - mówi Paulina Janisiewicz z LOT Cabin Crew.
00:00, 10.12.2022
Według ekspertów przez drzwi i okna możesz tracić dużą część nagromadzonego we wnętrzu ciepła. Najgorsze parametry odnotowuje się w przypadku starego budownictwa, gdzie bardzo często występują przeszklenia o niskiej izolacyjności. Te same problemy mogą również pojawiać się w nowo budowanych domach, w których stosowane są przeszklenia o dużych gabarytach. To przez nie może uciekać nagromadzone ciepło, co wygeneruje wyższe opłaty za ogrzewanie w ciągu zimy. Z kolei latem tego typu rozwiązania powodują przegrzewanie się pomieszczeń. Chcąc utrzymać komfortową temperaturę wnętrza przez cały rok, przy jednoczesnym dbaniu o domowy budżet, warto zastosować odpowiednie osłony okienne, wewnętrzne i zewnętrzne. Te pierwsze, to najprostszy sposób na szybkie oszczędności w Twoim domu.​​​​​​​ 
13:51, 19.08.2022
Mieszkanka naszego powiatu, Pani Jadwiga Błędowska potrzebuje naszej pomocy. Chodzi o sfinansowanie operacji neurochirurgicznej. 
Pani Jadwiga, mieszkanka Makowa, wiosną tego roku trafiła do szpitala z podejrzeniem udaru. Tomografia nie wykazała żadnych zmian. Dopiero rezonans okazał się odpowiednim badaniem, którego wynik był jednoznaczny – Guz mózgu, glejak III stopnia złośliwości. 
Kolejne fazy leczenia, łącznie z częściowym usunięciem guza, nie przyniosły efektu – guz odrasta.
12:35, 09.08.2022
Po raz drugi Starostwo Powiatowe w Skierniewicach jest organizatorem Forum Gospodarczego Powiatu Skierniewickiego. Tym razem wydarzenie to będzie się odbywać w Głuchowie na terenie tamtejszego kompleksu boisk sportowych. 
00:00, 05.08.2022
By uczynić wnętrza mieszkania lub domu bardziej praktycznymi i dopasowanymi do aktualnych potrzeb mieszkańców, warto wyposażyć je w wielofunkcyjne elementy. Przykładem mebla o bardzo szerokiej gamie zastosowań jest konsola. Jednak czym ona właściwie jest? Jak wykorzystać ją w procesie urządzania wnętrz?
1
13:41, 19.07.2022
W mieście nie brakuje miejsc, w których można odpocząć, schłodzić się i schronić przed słońcem, tym bardziej gdy pogoda dopisuje. Dużą popularnością cieszy się Zalew Zadębie, gdzie codziennie funkcjonuje kąpielisko wraz z całym kompleksem rekreacyjnym.
09:33, 18.07.2022
Dziesiątki turniejów, doskonała literatura, postaci ze świata fantasy, legendarne komiksy i gry nie tylko planszowe–to tylko kilka punktów imprezy, która od lat ściąga do miasta fanów fantastyki z całego kraju. W tym roku konwent potrwa od 29 do 31 lipca.
17:12, 22.06.2022
W pierwszą niedzielę lipca (3.07.) Starostwo Powiatowe w Skierniewicach organizuje Ekologiczny Powiatowy Rajd Rowerowy Lata. Wszystko rozpocznie się przed budynkiem Starostwa w Skierniewicach, skąd o godzinie 9.00 od rejestracji uczestników. Rajd wyruszy godzinę później. W tym czasie Straż Miejska będzie prowadzić akcję znakowania jednośladów.
19:04, 05.05.2022
Po dwóch latach przerwy, Rock May Festival wraca na plenerową scenę do odmienionego CKiS. 7 maja prócz wschodzących gwiazd tego gatunku muzyki, ze sceny usłyszymy największe hity zespołu Łydka Grubasa i legendarnej grupy Pidżama Porno. 
16:31, 05.04.2022
Na tydzień przed świętami Wielkanocnymi skierniewicki rynek zamieni się w przestrzeń pełną atrakcji. 9 kwietnia wystartuje weekendowy jarmark wielkanocny. Dzień później odbędzie się rodzinne wydarzenie - WielkaMoc.
15:51, 07.03.2022
Siła i odwaga współczesnych kobiet dziś ujawnia się przede wszystkim w trosce o zapewnienie bezpieczeństwa swoim dzieciom. Ostatnie dni pokazały, że los potrafi zmuszać niewinnych ludzi do dokonywania tragicznych wyborów.
20:02, 23.11.2021
Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych "Wspólna Troska" w Skierniewicach opiekuje się potrzebującymi w każdym wieku. Dla najmłodszych prowadzi Teraputyczny Punkt Przedszkolny. Dla dorosłych całodzienną opiekę połączoną z terapią. Stali podopieczni organizacji to ponad 250 osób. Najuboższych chcieliby obdarować świątecznymi prezentami. Aby zrealizować akcję zwracają się o pomoc. Przygotowali specjalną zbiórkę na pomagam.pl.
21:42, 18.11.2021
21-letnia Agata potrzebuje naszej pomocy! Rak nie czeka. A my możemy go wyprzedzić. Dajmy dowód po raz kolejny że mamy Siłę. Że kochamy życie - nie tylko - nasze.
14:25, 12.10.2021
Profesjonalna strona internetowa jest niezbędna, jeśli chcesz zadbać o pozytywny wizerunek Twojej firmy. Firma projektująca strony internetowe Skierniewice pomoże Ci stworzyć prawdziwą wizytówkę, dzięki czemu zachęcisz potencjalnego klienta do skorzystania z Twoich usług.
14:08, 08.10.2021
Adrianna Świderek, Weronika Bajołek, Anna Błaszczyk i Anna Cisz – laureatki 26. edycji Konkursu Kwiat Skierniewic włączyły się w pomoc malutkiej Zosi Bigos, chorej na SMA. Dziewczyny zapraszają do licytacji, w której można wygrać wyjątkową kolację.