- REKLAMA -

Bal Noworoczny 2015 w Skierniewicach [ZDJĘCIA]

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Ponad 500 osób bawiło się na Balu Noworocznym, który odbył się na hali OSiR w Skierniewicach. Impreza  organizowana  jest corocznie przez Prezydenta Miasta i Radę Miasta Skierniewice. W tym roku na skierniewickie Hospicjum im. Anny Olszewskiej przekazano kwotę 20.000 PLN. W balu wzięli udział politycy, biznesmeni, osoby zasłużone dla miasta oraz mieszkańcy Skierniewic. 

Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na

Google News GOOGLE NEWS
- REKLAMA -

Więcej artykułów

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
- REKLAMA -

Najnowszy artykuł

- REKLAMA -